top of page
Dog Grooming Tools

NASZE USŁUGI

KĄPIEL

Uwzględniamy rodzaj szaty, wrażliwość skóry i alergie psów. Ponadto, jako jeden z nielicznych salonów w Polsce, korzystamy z kabiny do suszenia zwierząt. Kabina suszy szybko, jest bardzo bezpieczna i, co ważne, niezwykle cicha. Dzięki temu Twój pupil będzie się czuć komfortowo.

ROZCZESYWANIE

Stosujemy różne techniki rozczesywania, tak aby osiągnąć najlepszy efekt przy minimalnym stresie u Twojego pupila.

STRZYŻENIE

Strzyżenie wykonujemy z największą troską. Śledzimy także najnowsze trendy w tej dziedzinie. Po wizycie w naszym salonie Twój pupil będzie wyglądał schludnie i niezwykle szykownie.

OBCINANIE PAZURKÓW

Obcinanie pazurków jest nieodzownym elementem pielęgnacji psów, a starannie przycięte pazurki poprawiają komfort chodzenia.

My robimy to szybko i z użyciem profesjonalnych narzędzi, tak by oszczędzić stresu Twojemu pupilowi.

CZYSZCZENIE USZU

Systematyczne czyszczenie uszu zapobiega infekcjom.
W naszym salonie stosujemy specjalne płyny do czyszczenia.
Usuwamy także włosy z przewodu słuchowego.

FACHOWE PORADY

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Służymy fachowymi poradami na temat codziennej pielęgnacji Twojego pupila.

WSKAZÓWKI PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

UNIERUCHOMIENIE

Przytrzymaj psa na krótką chwilę, tak aby nie uciekł. Za prawidłowo wykonane ćwiczenie daj pupilowi nagrodę – jego ulubiony smakołyk. Wykonaj to ćwiczenie kilkakrotnie.

STANIE NA STOLE

Delikatnie postaw psa na stole. Jeśli będzie spokojnie stał, daj mu w nagrodę smakołyk.

WSTAWIANIE DO WANNY

Delikatnie wstaw psa do pustej wanny i pozostaw na chwilę. Jeśli będzie się spokojnie zachowywał, daj mu nagrodę.

CZESANIE

Co jakiś czas czesz swojego pupila. Stopniowo wydłużaj czas tego zabiegu. Pamiętaj, żeby czesać także pachy, pachwiny, brzuch, miejsca za uszami i pysk. Spokojne zachowanie nagradzaj smakołykami.

SUSZENIE

Przyzwyczajaj swojego psa do suszarki. Włącz suszarkę, podmuch nie powinien być gorący. Początkowo trzymaj ją w dużej odległości od psa, a za spokojne zachowanie nagradzaj go smakołykami. Stopniowo zmniejszaj odległość między suszarką a psem. Na koniec powoli skieruj suszarkę w jego stronę (najlepiej na tylną cześć ciała). Pamiętaj o nagrodzie!

ŁAPKI I USZY

Delikatnie masuj, dotykaj i głaszcz łapy oraz uszy Twojego pupila. Pamiętaj także o opuszkach i skórze między palcami. Nagradzaj psa za spokojne zachowanie.

OCZY

Delikatnie przytrzymaj głowę psa i przemyj mu oczy – na początku suchym wacikiem, a później nowym wacikiem nasączonym przegotowaną wodą.

bottom of page